Nupukate Lahenduste konkursi Uuskasutuskeskuse eripreemia võitis Rehabilitatsioonikeskus
02. september 2016, anna.lindperePubliku hääletuse tulemusena selgus, et Arvamusfestivali külastajaid puudutas kõige enam Rehabilitatsioonikeskuse idee eestvedaja Kadri-Ann Lee plaan luua Eestisse uuenduslik keskus noortele sõltlastele. Publiku lemmikule pani Uuskasutuskeskus välja 1000-eurose preemia, et algusjärgus ideed edasi arendada.
Loe pikemat artiklit Rehabiltatsioonikeskusest siit.

Eesti õpilane on väsinud ja tal on raske keskenduda, selgub Helge äpi kasutajate tagasisidest
23. mai 2022
Eesti õpilaste heaolu hindava Helge mobiilirakenduse kaudu kogutud andmed näitavad, et koolilapsed on sellel kevadel eriti väsinud ja keskendumisraskustes. Üheksanda klassi õpilaste puhul on märgata läbipõlemise tunnuseid. Helge Kooli algatus aitab koolirõõmu kaotavaid õpilasi õigeaegselt märgata ja toetada. Et veelgi rohkem koole saaksid Helge Kooli süsteemi kasutada, toetab selle edasiarendusi Heateo Mõjufond.

Heateo Haridusfond investeeris idufirmasse, mis plaanib revolutsiooni loodusainete õpetamises
18. mai 2022
Eesti suurim haridusvaldkonna filantroopiafond otsustas investeerida idufirmasse Praktikal, mis pakub katsevahenditest, õppetarkvarast ja juhenditest koosnevat terviklahendust loodusainete õpetamiseks.

Koolijuhid jagasid praktikamuljeid ja kergitasid katet edasistelt plaanidelt
11. mai 2022
11 koolijuhti veetsid selle aasta alguses kolm kuud praktikantidena Eesti tippettevõtetes, et saada uusi kogemusi ja teadmisi, mida oma koolis rakendada. Programm kestab veel kuni sügiseni, kuid ettevõttepraktika on nüüdseks läbi ja koolijuhid on naasnud oma tööpostile. Kõik programmi osalised said enne õppeaasta lõppu kokku, et omavahel kogemusi jagada ja edasistelt plaanidelt katet kergitada.