Menüü

NULA uue partnerina lööb kaasa PwC

27. märts 2017, Kärt Kaasik

Meil on väga hea meel, et NULA tegevusele on sel aastal õla alla pannud ka maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuva firma PwC Eesti kontor.

Miks otsustasite NULAs kaasa lüüa?

PwC väärtustab innovatsiooni ja uute algatuste toetamist läbi meie oma inimeste kogemuste ja teadmiste jagamise ning NULA-s osalemine annab meile suurepärase võimaluse seda ideed ellu viia.  

Mis on PwC varasem kokkupuude ühiskonda panustamisega?

Sotsiaalne vastutustundlikkus on PwC jaoks märkimisväärse tähendusega nii globaalselt kui kohalikul tasandil. Usume, et ühiskonda panustamiseks ei piisa ainult ilusatest sõnadest - need peavad olema toetatud reaalsete tegudega. Peame oluliseks olla eeskujuks ja ühiskonnas oluliste probleemide lahendajaks nii oma äritegevuses kui sotsiaalsetes ettevõtmistes. Panustame oma teadmiste jagamisega läbi erinevate koolituste ja osalemise seadusloomes, toetame pro-bono professionaalse nõuga õilsa eesmärgi nimel tegutsevaid ühendusi nagu Toidupank, Heateo Sihtasutus, Teeme Ära Sihtasutus jne, toetame lastekodudest pärit noorte õpinguid kõrgkoolides jne.

Millistel teemadel ise uusi ägedaid algatusi näha loodaksite? 

Ettevõttena oleme sel aastal otsustanud anda ühiskondlikku mõju omavate tegevuste osas meie inimestele senisest veelgi enam valikuvabadust ise abivajaid ja/või põnevaid algatusi leida ja neid toetada või teostada. Usume, et võimalus olla heade tegude algataja ja elluviija loob summaarselt oluliselt suuremat väärtust kui ettevõttepoolne anonüümne annetus, mistõttu julgustame ka teisi tööandjaid võimaluste piires sarnast lähenemist rakendama.  


Heateo nõukogu värskeim liige Andres Suimets: investorid on järjest ühiskonnateadlikumad

13. märts 2023

Heateo Sihtasutuse nõukoguga on liitunud Swedbanki privaatpanganduse juht Andres Suimets, kes võttis teatepulga nii pangas kui Heateo nõukogus üle Sven Jürgensonilt. Millise pildi on ta Heateost praeguseks saanud ja millise ühiskondliku murekoha lahendamist ta isiklikult kõige rohkem ootab, räägib Andres intervjuus Heateo uudiskirjale.

Personaliagentuuri Smartful Growth asutaja Helen Pärli: on lausa lust töötada kolmanda sektoriga, kus tehakse tööd siiralt ja hingega

11. märts 2023

Viimasel kodanikuühiskonna aasta vabatahtlike konkursil nimetati aasta ettevõtteks Smartful Growth, mis on pakkunud ühiskondlikele algatustele personalialast ekspertnõu alates 2020. aastast. Kui enamasti asuvad ettevõtted ühiskondlikult panustama mõnda aega pärast ärieesmärkide edukat saavutamist, siis Smartful Growthi asutaja Helen Pärli andis oma soovist pro bono nõustada märku käsikäes ettevõtte asutamisega. Palusime tal oma valikutest ja väärtustest lähemalt rääkida.

Haridusuuendaja Maria Rahamägi: paindliku ja avatud haridussüsteemi toel on noored tuleviku tööturu jaoks paremini valmis

10. märts 2023

Haridusalgatuse Edumus asutaja ja eestvedaja Maria Rahamägi soovib, et noored oleksid võimelised kiiresti muutuva ühiskonnaga kohanema ja on selle jaoks loonud lahenduse, mis annab noortele koolist kaasa võimalikult rikkaliku teadmistepagasi. Viie aastaga on algsest ideest kasvanud välja enam kui poolesaja valikainega veebikool, mille arendamisele pani koos teiste investoritega õla alla ka Heateo Haridusfond.

Vaata kõiki uudiseid