Heateo juures on praktikant!
02. august 2018, Kärt KaasikJoyce on ülikoolis õppinud ajalugu, saksa keelt ja digilahenduste kasutamist kultuurikorralduses ning ta on varasemalt töötanud haridusvaldkonnas tegutsevas vabaühenduses. Lisaks on tal oma copywritingu ettevõte, mille üks eesmärke on aidata inimestel ja ettevõtetel enda sõnumeid seada ning selleks efektiivselt erinevaid tehnoloogilisi lahendusi kasutada. Joyce tuleb ka Heateole ingliskeelsete sõnumite seadmisel appi.
Meie juures on Joyce noortele ettevõtjatele mõeldud Erasmuse programmi raames ning tema üheks huviks on aidata Prantsusmaal inimestel kohaneda ja õppida kasutama digitaliseeritud avalikke teenuseid, mille üheks heaks näiteks on Eesti.
Tere tulemast, Joyce!
Bienvenue, Joyce!

„Ma armastan aidata“ keskkonnas annetati mullu rekordiliselt üle 340 000 euro
06. jaanuar 2021
Heateo SA ja Swedbanki asutatud „Ma armastan aidata“ keskkonnas annetati eelmisel aastal rekordiliselt 340 267 eurot. Enim toetati lastega tegelevad organisatsioone (27% annetustest) ning tervise valdkonna organisatsioone (24% annetustest), tugeva ühiskonna kategooria kogus vastavalt 21% annetustest, loomadega tegelevad organisatsioonid 18% ning haridusvaldkond 10% annetustest.

Pirkko Valge: südikusest ja uute olukordadega kohanemisest
22. detsember 2020
Mööduv aasta on pannud proovile meie kõigi südikuse. Keerulised hetked näitasid, kui oluline on nii lähedaste kui ka kogukonna toetus ja oleme seda tundud läbi aasta. Illustratsiooni autor on Eiko Ojala.

Haridusjuhtide Praktikaprogrammi pilootaasta kokkuvõte
22. detsember 2020
Hariduse tulevikku mõjutab olulisel määral selle juhtimise kvaliteet, mistõttu on ka Heateo Haridusfondi üheks eesmärgiks toetada algatusi, mis panustavad koolijuhtimise kvaliteedi tõusule ning aitavad selles vallas positiivseid muutusi luua. Selle jaoks, et anda koolijuhtidele sügav sissevaade kaasaegse juhtimiskultuuriga ettevõtete igapäeva ja toimimismudelitesse sündis kolme sektori koostöös Haridusjuhtide Praktikaprogramm.