Menüü

Heateo värskeim tiimiliige Brigitta Arutjunjan: siin tegutsedes on päriselt võimalik maailma paremaks muuta

23. detsember 2022, Katrin Arvisto
Heateoga liitus jõulude eel Brigitta Arutjunjan, kes võttis oma hoole alla Heateo ja Swedbanki ühise annetuskeskkonna “Ma armastan aidata” sotsiaalmeedia ning asub uuel aastal juhtima NULA inkubaatori ideede kogumise kampaaniat.

“Kui nägin, et Heategu otsib lisajõudu, leidsin end praktiliselt kohe mõtlemast, et sellist tööd tehes on päriselt ka võimalik midagi maailmas paremaks muuta,” meenutab Brigitta. Esimesed nädalad on tema sõnul olnud väga toredad ja töökad. “Hüppasin pardale just ajal, mil ees tervitavad uued ja põnevad projektid. “Ma armastan aidata” keskkonna sotsiaalmeediaga toimetamine teeb igapäevaselt seest soojaks ja kui päris aus olla, siis ootan väga uut aastat ning NULA kampaania starti,” on ta põnevil.


Brigitta on varasemalt teinud kommunikatsiooni ja turundust Valios, Apollo kinos ja Prikes, hoides enda hoole all erinevate tootegruppide turundustegevusi. Avastades endas huvi investeerimise vastu ja soovides saada start-up ettevõttes töötamise kogemust, viis 2019. aastal tee ta Funderbeami turundus- ja kommunikatsioonijuhiks. Funderbeamist emapuhkusel olles panustab Brigitta Heateo kommunikatsioonitegevustesse.


Heateo kommunikatsioonijuhi Katrin Arvisto sõnul on Brigitta juba esimeste nädalatega kenasti tiimi sulandunud. “Esimesest kohtumisest peale on ta olnud meie tegemistega mõttega kaasas ja ausalt öeldes tundub, justkui oleks Brigitta juba pikalt Heateo tiimis toimetanud. Ja see on hea tunne, sest järgmine aasta tuleb meie jaoks pidulik, aga ka väga tegus - Heategu tähistab 20. juubelit, “Ma armastan aidata” keskkond uueneb, nii Mõjufond kui Haridusfond töötavad täistuuridel ning NULA alustab uut ringi. Täienenud koosseisus on kindlam tunne sellele erilisele aastale vastu minna,” ütleb Katrin.


Tere tulemast Heateosse, Brigitta!

13 koolijuhti lähevad tippettevõtetesse praktikandiks

15. jaanuar 2023

Jaanuaris lähevad Eesti suurematesse pankadesse ja tehnoloogiaettevõtetesse pikale praktikale 13 haridusjuhti üle Eesti. Neljandat aastat toimuv praktikaprogramm annab uusi teadmisi ja ideid, kuidas veel paremini oma kooli juhtida. Esimesed koolijuhid on oma praktikat juba alustanud, teised teevad seda alates uuest nädalast.

“Ma armastan aidata” keskkonnas annetati eelmisel aastal 688 011 eurot

11. jaanuar 2023

Eesti inimesed annetasid eelmisel aastal “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu kokku 688 011 eurot, mis tähistab uut rekordit keskkonna ajaloos. 54% sellest summast läks Eesti-sisestele, 46% Ukraina toetusprojektidele.

2022 - suurte raputuste ja väikeste võitude aasta

23. detsember 2022

"Alustasime aastat suure hooga, aga korraks jäi kõik seisma. Nii meie kui ka mitmed algatused võtsid hoogu maha ja mängisid plaane ümber," kirjutab Heateo SA tegevjuht Pirkko Valge aasta viimase uudiskirja juhtkirjas.

Vaata kõiki uudiseid