Menüü

Heateo värskeim tiimiliige Brigitta Arutjunjan: siin tegutsedes on päriselt võimalik maailma paremaks muuta

23. detsember 2022, Katrin Arvisto
Heateoga liitus jõulude eel Brigitta Arutjunjan, kes võttis oma hoole alla Heateo ja Swedbanki ühise annetuskeskkonna “Ma armastan aidata” sotsiaalmeedia ning asub uuel aastal juhtima NULA inkubaatori ideede kogumise kampaaniat.

“Kui nägin, et Heategu otsib lisajõudu, leidsin end praktiliselt kohe mõtlemast, et sellist tööd tehes on päriselt ka võimalik midagi maailmas paremaks muuta,” meenutab Brigitta. Esimesed nädalad on tema sõnul olnud väga toredad ja töökad. “Hüppasin pardale just ajal, mil ees tervitavad uued ja põnevad projektid. “Ma armastan aidata” keskkonna sotsiaalmeediaga toimetamine teeb igapäevaselt seest soojaks ja kui päris aus olla, siis ootan väga uut aastat ning NULA kampaania starti,” on ta põnevil.


Brigitta on varasemalt teinud kommunikatsiooni ja turundust Valios, Apollo kinos ja Prikes, hoides enda hoole all erinevate tootegruppide turundustegevusi. Avastades endas huvi investeerimise vastu ja soovides saada start-up ettevõttes töötamise kogemust, viis 2019. aastal tee ta Funderbeami turundus- ja kommunikatsioonijuhiks. Funderbeamist emapuhkusel olles panustab Brigitta Heateo kommunikatsioonitegevustesse.


Heateo kommunikatsioonijuhi Katrin Arvisto sõnul on Brigitta juba esimeste nädalatega kenasti tiimi sulandunud. “Esimesest kohtumisest peale on ta olnud meie tegemistega mõttega kaasas ja ausalt öeldes tundub, justkui oleks Brigitta juba pikalt Heateo tiimis toimetanud. Ja see on hea tunne, sest järgmine aasta tuleb meie jaoks pidulik, aga ka väga tegus - Heategu tähistab 20. juubelit, “Ma armastan aidata” keskkond uueneb, nii Mõjufond kui Haridusfond töötavad täistuuridel ning NULA alustab uut ringi. Täienenud koosseisus on kindlam tunne sellele erilisele aastale vastu minna,” ütleb Katrin.


Tere tulemast Heateosse, Brigitta!

Valminud on uus tööriist haridusjuhtide arengu toetamiseks

25. mai 2023

Täna, 25. mail andsid Eesti Koolijuhtide Ühendus ja Heateo Haridusfond haridus- ja teadusministeeriumile üle uue haridusjuhtide kompetentsi- ja karjäärimudeli, mis on abiks nii haridusjuhtide värbamisel, nende arendamisel kui ka edasisel karjääri planeerimisel.

Tule Heateo kogukonnaüritusele 16. mail!

05. mai 2023

Heateo Sihtasutus alustab sel kevadel uut üritustesarja, mille raames kohtuvad huvilised, vabatahtlikud ning vabaühendused. Sarja "Heateo jutud" raames räägime sellest, mida tähendab töö kolmandas sektoris, vabatahtlikuks olemine ning millised on võimalused mõjusaks panustamiseks.

Värske käsiraamat on abiks parimate koolijuhtide leidmisel ja värbamisel

05. mai 2023

Heateo Haridusfondi toel valmis aprillis koolipidajatele mõeldud käsiraamat haridusjuhi värbamise ja valiku tulemuslikuks korraldamiseks. Haridusfondi jaoks on koolijuhtimise kvaliteet üks kolmest fookusteemast ja tee selleni algab kvaliteetsest värbamisest. Meie jaoks on oluline, et koolijuhtide värbamine oleks professionaalne ja saaksime Eesti koolidesse võimalikult tugeva juhiprofiiliga inimesed.

Vaata kõiki uudiseid