Menüü
Mõjuraport #1

Loe raportit siit

Mõjufond

Heateo Mõjufond on esimene strateegilise filantroopia fond Eestis. Anname koos Eestist hoolivate inimeste ja ettevõtetega tuule tiibadesse mõjusatele algatustele, mis lahendavad teravaid probleeme Eesti ühiskonnas. Me oleme valmis panustama keerulistesse teemadesse – haridus, sotsiaalne ebavõrdsus, rahvatervis, keskkond.

Aitame järgmise kolme aastaga käivitada ja kasvatada suureks 4 kuni 6 mõjusat algatust. Lisaks rahale panustame algatustesse oma meeskonna ja ekspertide teadmisi ja aega. Usume, et head lahendused sünnivad koostöös. Oleme hingelt ettevõtjad, muretseme Eesti pärast koos meie riigiga ja loome lahendusi parimate eestvedajatega kolmandast sektorist.
FONDI MAHT 400 000€
KOLMEKS AASTAKS
TOETAME 4-6 MÕJUSAT ALGATUST
PANUSTAME IGASSE ALGATUSSE NII RAHA KUI TEADMISI

Algatused

Töötame nii alustavate kui kasvufaasis olevate algatustega. Aitame kaasa sellele, et head ideed saaksid suureks kasvada. Oleme partneriks lahenduse testimisel, mõju mõõtmisel, meeskonna arendamisel, strateegiate loomisel ja elluviimisel. Otsime algatusi:
  • mis lahendavad teravaid probleeme Eesti ühiskonnas,
  • mille mõju on võimalik mõõta, 
  • mille taga on tugev meeskond,
  • millel on idee toimivast rahastusmudelist.

Kiusamisvaba Kool

Tõenduspõhine programm koolides kiusamise ennetamiseks ja kiusamisjuhtumite efektiivseks lahendamiseks.  Tõenduspõhine programm koolides kiusamise ennetamiseks ja kiusamisjuhtumite efektiivseks lahendamiseks.
kiusamisvaba.ee

SPIN-programm

SPIN on teaduslikult tõendatud spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab vähendada riskikäitumist.  SPIN on teaduslikult tõendatud spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab vähendada riskikäitumist.
https://www.spinprogramm.ee

Käpp ja Käsi

Käpp ja Käsi viib omavahel kokku kinnipeetavad ja varjupaigakoerad, kelle treenimine aitab vangidel uuesti ühiskonda integreeruda.
http://kappjakasi.voog.com

Asendusõpetajad

ASÕP tegutseb selle nimel, et iga koolitund saaks kvaliteetselt asendatud, viies omavahel kokku koolid ja asendusõpetajad.   ASÕP tegutseb selle nimel, et iga koolitund saaks kvaliteetselt asendatud, viies omavahel kokku koolid ja asendusõpetajad.
http://asendusopetaja.ee

Peaasi

MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise ja probleemide ennetamisega ning häbimärgistamise vähendamisega ühiskonnas.
https://www.peaasi.ee

Lapse Heaolu Arengukeskus

SA Lapse Heaolu Arengukeskus loob kohalikes omavalitsustes ennetus- ja pereteenuste keskused ehk Perepesad.
https://www.lapseheaolu.ee/arengukeskus
test

test

Mõjufondi toetajad

Ahti Heinla
Anders Anderson
Andres Rätsepp
Annika Tallinn
Armin Kõomägi
Heldur Meerits
Indrek Prants
Jaan Puusaag
Karli Lambot
Marju Kern
Raul Kirjanen
Sven Mansberg
Täname Heateo nõukogu, meie sõpru ja toetajaid, kes meile fondi ettevalmistamise perioodil nõu andsid, meiega kokku said ja kaasa mõtlesid! Suured-suured tänud kõikidele Heateo Sihtasutuse toetajatele - Swedbank, NG Investeeringud, Wolf Group/Krimelte, Fontes, Uuskasutuskeskus, Biomarket ja partneritele, kelle toel me uusi initsiatiive ette võtame ja ellu kutsume. Eraldi tänud ettevõttele Assa Abloy, kes oma igaaastase golfiturniiri käigus on kogunud kahe aastaga juba enam kui 20 000€ selleks, et Mõjufond saaks käivitatud ja töötaks täistuuridel. Ja loomulikult suur kummardus algatuste vedajate ees, et te inspireerite meid iga päev ja panete meid veelgi suuremaid eesmärke seadma!  

Kui tahate meiega koos ehitada Eesti esimest mõjufondi, siis kirjutage pirkko@heategu.ee.

Heateo Mõjufondi uudised ja kajastused